Kadra

Kadra

bus

Kadra

Bożena Jurczak

Bożena Jurczak

Właściciel, nauczyciel wychowania przedszkolnego. Pedagog z wykształcenia i zamiłowania, ukończyła pedagogikę przedszkolną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą i metodykę z języka angielskiego oraz liczne kursy z zakresu tańca i zabaw twórczych. Swoją drogę zawodową rozpoczęła od pracy w żłobku. Już wtedy wiedziała, że praca z dziećmi to jej pasja. Wymyśla na poczekaniu ciekawe bajki, których dzieci uwielbiają słuchać. Jej drugą pasją jest teatr. Prywatnie mama Julki.

Aleksandra Nowak

Aleksandra WindakKierownik żłobka, opiekunka. Ukończyła studia z zarządzania oraz wychowania przedszkolnego z przygotowaniem pedagogicznym. Ciągle rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w kursach i warsztatach dla nauczycieli. W żłobku prowadzi zajęcia z języka angielskiego. Pracę z dziećmi traktuje jako pasję. Dzieci to dla niej żywe skarby, promyczki, które rozświetlają każdy dzień :) Jej misją jest rozwijanie maluszków poprzez dobro, piękno i prawdę. W czasie wolnym uwielbia piesze wycieczki oraz tworzy kompozycje dekoracyjne.

Edyta Cierniak

Edyta CierniakOpiekunka, z wykształcenia pedagog. Ukończyła studia magisterskie o specjalności pedagogika społeczno-opiekuńcza na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. W żłobku prowadzi zajęcia plastyczne oraz gimnastykę buzi i języka. Praca z dziećmi to to, co pragnie robić w życiu. Uśmiech i zadowolenie maluszka daje jej uczucie spełnienia i radości z wykonywanej pracy. Zainteresowania cioci Edytki to taniec, dobra książka oraz sport.

Natalia Idziak

Natalia IdziakOpiekunka, absolwentka Studium Policealnego Nova Edukacja w Krakowie. Ma kwalifikacje Wychowawcy w żłobku, w klubie malucha i w przedszkolu. Kontynuuje swój rozwój w dziedzinie pedagogiki. Posiada 6-cio letnie doświadczenie w pracy opiekuńczo-wychowawczej z dziećmi od 6 miesiąca życia. Bardzo lubi spędzać czas z dziećmi. W żłobku prowadzi zajęcia gimnastyczne. W wolnym czasie wychowawca kolonijny dla dzieci. Jej priorytetem jest by każde  dziecko było zawsze szczęśliwe i uśmiechnięte. Ponadto interesuje się kosmetologią / fizjoterapią, dekoracjami wnętrz oraz kulinarią :-) miłośniczka zwierząt  :)

Justyna Szwed

justynaOpiekunka, ukończyła pedagogikę specjalną na Uniwersytecie Pedagogicznym. Otacza opieką i troską zarówno pełnosprawne dzieci, jak i te z dysfunkcjami. Posiada kilkuletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi oraz dorosłymi z różnymi rodzajami  niepełnosprawności. W żłobku prowadzi zajęcia rytmiczno– muzyczne. W wolnym czasie uwielbia jeździć na rowerze oraz spędzać czas z dobrą książką.

 
"Kochaj i dawaj przykład" - Janusz Korczak